Największa baza nieruchomości w Bułgarii! Najlepsze ceny na rynku!
Wyszukiwanie nieruchomości

Kupujcie komfortowe i niedrogie nieruchomości nad morzem w popularnym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg.

Apartamenty w Słonecznym Brzegu to doskonała oferta inwestycyjna. Piękny i popularny, duży kurort przyciąga wielu turystów. Posiadanie apartamentu w takim miejscu daje także możliwość spędzania wakacji z całą rodziną. Sprawdźcie naszą ofertę nieruchomości w Bułgarii wyróżniająca się atrakcyjnymi cenami i dużą ilością dostępnych lokali.

Kurort Słoneczny Brzeg – cudowne miejsce do wypoczynku

Słoneczny Brzeg to największy kurort na wybrzeżu, położony w Zatoce Burgaskiej między kurortami Święty Włas i powiatowym miastem Nesebаr. Lotniska w miastach Burgas i Warna znajdują się w odległości 20 i 95 km od ośrodka.

Klimat

Słoneczny Brzeg ma klimat umiarkowany i śródziemnomorski. Latem przez większość czasu jest słonecznie, temperatura wynosi 26 - 34 stopni, a temperatura wody - 22-26 stopni. Sezon trwa od połowy maja do końca października, ale często listopad w tej części wybrzeża cieszy ciepłem i temperaturami około 23 - 27 stopni Celsjusza.

Plaże

Słoneczny Brzeg oferuje jedną z najdłuższych i najszerszych plaż na wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii, aksamitny złoty piasek i łagodny stok do morza. Czyste plaże zdobyły międzynarodową nagrodę - Błękitną Flagę, która potwierdza, że plaże kurortu spełniają wysokie standardy międzynarodowe.

Infrastruktura

Słoneczny Brzeg ma rozwiniętą i zróżnicowaną europejską infrastrukturę na wysokim poziomie. Ośrodek oferuje doskonałe warunki dla rodzin, dzieci i młodzieży.

W ośrodku znajduje się kilka parków wodnych, wiele kompleksów z centrami spa, basenami, gabinetami masażu, klinikami, boiskami sportowymi, salonami piękności i parkami. Wiele restauracji i kawiarni oferuje odwiedzającym dania kuchni lokalnej i śródziemnomorskiej. W nocy życie kurortu się nie kończy - jest wiele klubów nocnych, kasyn i dyskotek.

Na plażach można surfować, pływać na skuterach wodnych, bananach, żaglówkach, łodziach i jachtach. Można latać spadochronem nad wodą i po prostu wybrać się na spacer ulicą handlową. Ponadto istnieje wiele biur podróży oferujących wycieczki do zabytków kraju.

Wiele nieruchomości w Słonecznym Brzegu można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nieruchomości

Słoneczny Brzeg oferuje dużą liczbę apartamentów i mieszkań na sprzedaż. Jest możliwość kupna nieruchomości w każdym standardzie i cenie, która może wynosić od 350 euro za metr kwadratowy do 1200 euro tuż nad brzegiem morza w kompleksach pięciogwiazdkowych. Najpopularniejsze są mieszkania i apartamenty na sprzedaż w Słonecznym Brzegu z rynku wtórnego zakupione w latach przed kryzysem 2009 r. przez Brytyjczyków, Irlandczyków, Rosjan i inne narodowości.

Sprawdźcie także inne nasze nieruchomości w Bułgarii.