Nie pobieramy prowizji od kupującego! Załatwiamy wszystkie formalności przy zakupie!
Wyszukiwanie nieruchomości

Aktualności dotyczące rynku nieruchomości Bułgarii

Mieszkania na sprzedaż w Złotych Piaskach w Bułgarii od wielu lat należą do najbardziej popularnych. Zachwycające widoki, dostęp do morza i licznych plaż, lokalne atrakcje zachęcają do wypoczynku w tej miejscowości. Jeśli chcesz zagwarantować sobie udane wakacje w ciepłym miejscu, to zakup mieszkania w Bułgarii w jednym z nadmorskich kurortów jest dobrym pomysłem.

W ostatnim czasie coraz więcej potencjalnych nabywców jest zainteresowanych nieruchomościami komercyjnymi za granicą. Powodem tego wzmożonego zainteresowania nie jest bynajmniej próżna ciekawość, ale realna potrzeba prowadzenia własnego biznesu z jak największym zyskiem. Jakimi okolicznościami należy się kierować przy wyborze kraju do lokowania środków?

Marzy Ci się przeprowadzka do Bułgarii? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę i jak bezpiecznie kupić tam dom lub mieszkanie. Polacy uwielbiają spędzać wakacje nad Morzem Czarnym. Bułgarski klimat, obecność morza i gór, smaczna kuchnia, a także liczne zabytki i atrakcje turystyczne czy źródła lecznicze, sprawiają, że wielu z nich myśli o zamieszkaniu tam na stałe.

Jednym z najatrakcyjniejszych krajów dla polskich inwestorów nieruchomości jest Bułgaria. Ceny domów są tam porównywalne, a często nawet dużo korzystniejsze niż w Polsce. Oprócz tego ważna jest bliskość kulturowa, religijna, językowa, etniczna i terytorialna między tymi dwoma krajami.