Największa baza nieruchomości w Bułgarii! Najlepsze ceny na rynku!
Wyszukiwanie nieruchomości

Elenite

Sprzedaż nieruchomości w bułgarskim kurorcie Elenite. U nas znajdą Państwo doskonałe warianty mieszkań, domów, działek nad morzem w dostepnych cenach.

Informacje o bułgarskim kurorcie Elenite

Wolisz elitarne kurorty za granicą? Chcesz utonąć w błękitnych lagunach i cieszyć się wyjątkową przyrodą? Aby to zrobić, nie musisz podróżować daleko i wydawać bajecznych pieniędzy na wakacje - lepiej zainwestować raz i kupić mieszkanie na wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii, a dokładniej w kurorcie Elenite! W realizacji takich planów może oczywiście pomóc lider na rynku nieruchomości - Bulgaria Street.

Co wyróżnia Bułgarski kurort Elenite

Elenite to nowoczesny ośrodek położony u gór Stara Płanina. To miejsce słusznie uważane jest za elitarne, ponieważ piękno miejscowości, gęste lasy zamieszkane przez jelenie wydają się odgradzać od zgiełku dnia codziennego. Połączenie nowoczesnej architektury i infrastruktury z feerią kolorów i wspaniałymi widokami pozostawi niezatarty ślad wspomnień w Twoim sercu. Możesz uprawiać surfing, zjeżdżać na zjeżdżalniach w parku wodnym, uprawiać windsurfing lub zanurzyć się w snach, leżąc na ciepłym piasku.

Krążą nawet pogłoski, że Ibiza jest gorsza od tego kurortu, w którym otwiera się taki niezrównany widok i tak wygodnie jest tu na relaksację. Jest tu wiele restauracji, tawern, barów, dla aktywnych turystów - jachty, korty tenisowe, baseny, boiska do siatkówki i piłki nożnej, kluby dla fanów aerobiku, tenis stołowy, bilard, łucznictwo, jazda konna. Jeśli Panstwo są miłośnikami dobrego wina, można zajść do lokalnej winiarni i skosztować wspaniałego trunku, których doceniają nawet smakosze, tacy jak Francuzi.

W jaki sposób nasza firma pomoże Państwu przy zakupie nieruchomości w Elenite?

Bulgaria Street to znana firma, która działa na rynku nieruchomości od ponad 10 lat i sprzedaje luksusowe mieszkania nad morzem po niskich cenach. Jak to robimy?
Sekret jest prosty:
• Manager i pośrednik w handlu nieruchomościami w jednej osobie;
• Prowadzenie inwestycji w fundusz nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych;
• Usługi umeblowania;
• Prace remontowe w nieruchomościach klientów;
• Kontrola i realizacja wszystkich etapów zakupu domu na plaży w Bułgarii.
• Obsługuje klientów na najwyższym poziomie i oferuje im:
• Wyjątkowe ceny mieszkań na wybrzeżu Morza Czarnego
• System premiowy i rabaty, brak prowizji dla kupującego;
• Bezpłatne konsultacje, dobór nieruchomości, przygotowanie dokumentów;
• Dogodna lokalizacja przedstawicielstw i biur w Bułgarii i innych krajach;
• Wielojęzyczny, profesjonalny personel gotowy do udzielenia wszelkiego rodzaju pomocy;
• Dogodna komunikacja z firmą - rozmowy telefoniczne lub komunikacja przy użyciu komputera - Skype, E-mail.

Nasze oferty i możliwości

Nasza baza danych nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych w Bułgarii zawiera około 4500 wariantów, ale potrzebujesz jednej, jedynej odpowiedniej do wszystkich Państwa zapytań. Mogą Państwo zapoznać się z niektórymi propozycjami w tym dziale lub jeśli nie możesz czekać, prosimy porozmawiać z konsultantem, który wypowie wszystkie propozycje na dziś i opowie o każdej z zainteresowanych! Jest możliwość wybrać kategorię cenową, powierzchnię, odległość od morza i poziom wyposażenia mieszkań, którego potrzebujesz lub jest akceptowalny, przeglądając krótką listę naszych ofert:

1. Komfortowe małe apartamenty 20 m od morza o powierzchni 36 mkw. metrów i niska cena!
2. Domy i domy, chaty i wille, noclegi na plażach i blisko morza;
3. Mieszkania dwu, trzypokojowe do 200 m;
4. Nieruchomości komercyjne, reprezentowane przez niesamowity asortyment, od lokali dla hoteli rodzinnych po ogromne powierzchnie restauracyjne;
5. Nieruchomości, które są tylko na etapie planowania;
6. Działki pod zabudowę blizko morza i oddalone od linii brzegowej.

Oceń swoje możliwości i pragnienia i spełnij swoje marzenia – odpoczywając w „Elenite”!